Main menu

BDJ Kredyt

BDJ Kredyt to połączenie doświadczenia, elastyczności i profesjonalizmu:

  • stałe miejsce w branży od ponad 10 lat,
  • wykształcenie w zakresie księgowości,
  • doświadczenie w pracy w banku
    i jako niezależny doradca finansowy,
  • liczne certyfikaty.

Znamy rynek kredytowy na wylot. Od 2001 r. pomogliśmy setkom klientów uzyskać kredyt dla firm, mieszkaniowy, hipoteczny na korzystnych warunkach, nawet jeśli znajdowali się w tarapatach finansowych. Kredyt hipoteczny, mieszkaniowy, kredyty dla firm w Poznaniu i całej Polsce – BDJ Kredyt jest zawsze gotowe pomóc! Najważniejszy jest dla nas zawsze interes klienta. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z bankami potrafimy zaaranżować udzielenie kredytu na o wiele korzystniejszych warunkach niż gdyby klient negocjował z bankiem indywidualnie. Pośrednictwo to nie jest dodatkowy koszt – to ogromne ułatwienie dla klienta! Działamy szybko, uczciwie i solidnie. Dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klienta na miarę możliwości.

Potrafimy pomóc uzyskać kredyt na spłatę należności wobec ZUS lub US do wysokości 200 tys. zł od 7,99% bez hipoteki!

Przeszkodą nie są nawet negatywne informacje w BIK lub zaciągnięte kredyty hipoteczne.

Dlaczego wybrać BDJ Kredyt?

Bo proponujemy konkurencyjne stawki kosztów odsetkowych, szczególnie, jeśli chodzi o kredyty dla osób, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej oferty zobowiązania!

Zobacz, ile zaoszczędzisz, uruchamiając kredyt za naszym pośrednictwem:

  • kredyt gotówkowy w banku komercyjnym bez pośrednictwa: kredyt na kwotę 100 000 zł na 72 miesiące (6 lat) to miesięczna rata w wysokości 2 600 zł – koszty odsetek to 87 200 zł,
  • kredyt gotówkowy uruchomiony za pośrednictwem BDJ Kredyt: kredyt na kwotę 100 000 zł na 72 miesiące (6 lat) to miesięczna rata w wysokości 1 900 zł – koszty odsetek to jedynie 36 800 zł.

Z nami na powyższym kredycie oszczędzisz nawet 50 400 zł!

Dzieje się tak, ponieważ umiejętnie i indywidualnie dostosowujemy ofertę kredyty do Państwa potrzeb. Dzięki naszemu pośrednictwu umowa kredytowa z bankiem nie będzie zawierać dodatkowych kosztów – związanych na przykład z wykupieniem dodatkowego ubezpieczenia.

Jesteśmy pośrednikami kredytowymi do zadań specjalnych!

Kredyty i pożyczki bez BIK, ZUS, US w Poznaniu? Przekonaj się, ile możemy dla Ciebie zrobić! Zadzwoń już dziś pod 668-246-728 lub zapoznaj się z naszą ofertą. Kredyt nawet bez zdolności kredytowej – Poznań i cała Polska.

Zadzwoń